
Reverend 20TH Anniversary Double Agent - Rock Orange Flame Maple
Specs
| Body Material: | Korina |
| Neck Material: | Maple |
| Fingerboard Material: | Rosewood |
| Neck Shape: | Medium Oval |
| Fingerboard Radius: | 12ā |
| Bridge Pick-up: | Hyper Vintage Humbucker |
| Middle Pick-up: | - |
| Neck Pick-up: | CP90 |
| Fret Size: | 22, Medium Jumbo |
| Scale Length: | 25.5" |
| Nut: | 43mm Boneite |
| Bridge: | Wilkinson WVS50 IIK Tremolo |
| Finish | Rock Orange Flame Maple |
| Case: | None |
Original: $1,199.00
-65%$1,199.00
$419.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specs
| Body Material: | Korina |
| Neck Material: | Maple |
| Fingerboard Material: | Rosewood |
| Neck Shape: | Medium Oval |
| Fingerboard Radius: | 12ā |
| Bridge Pick-up: | Hyper Vintage Humbucker |
| Middle Pick-up: | - |
| Neck Pick-up: | CP90 |
| Fret Size: | 22, Medium Jumbo |
| Scale Length: | 25.5" |
| Nut: | 43mm Boneite |
| Bridge: | Wilkinson WVS50 IIK Tremolo |
| Finish | Rock Orange Flame Maple |
| Case: | None |















