
Reverend Justice Bass - Superior Blue
Specs
| Body Material: | Korina Solidbody |
| Neck Material: | 5-Piece Maple/Walnut, Satin Amber Finish |
| Fingerboard Material: | Maple |
| Fingerboard Radius: | 12" |
| Bridge Pick-up: | J-Rail Bridge |
| Middle Pick-up: | - |
| Neck Pick-up: | J-Rail Neck |
| Scale Length: | 34" |
| Nut: | 42mm" Boneite |
| Bridge: | String-Thru-Body or Top-Load - 3/4 spacing |
| Finish | Superior Blue |
| Case: | None |
Original: $999.00
-65%$999.00
$349.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Specs
| Body Material: | Korina Solidbody |
| Neck Material: | 5-Piece Maple/Walnut, Satin Amber Finish |
| Fingerboard Material: | Maple |
| Fingerboard Radius: | 12" |
| Bridge Pick-up: | J-Rail Bridge |
| Middle Pick-up: | - |
| Neck Pick-up: | J-Rail Neck |
| Scale Length: | 34" |
| Nut: | 42mm" Boneite |
| Bridge: | String-Thru-Body or Top-Load - 3/4 spacing |
| Finish | Superior Blue |
| Case: | None |























